İTFAİYE OKULU MEZUNLARI..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

İTFAİYE OKULU MEZUNLARI..

Mesaj  dogan aksut Bir Perş. Kas. 29, 2007 1:27 pm

DEGERLI SITE YONETIMI VE SAYGIDEGER MESLKTASLARIM ONCELIKLE KAZASIZ VE YANGINSIZ GUNLER TEMENNI EDERIM HEPINIZE...
ITFAIYECILIK VE YANGIN GUVENLIGI BOLUMU MEZUNLARININ BELEDIYELER YADA DIGER RESMI KURUMLARDA ATAMA YAPILAN ITFAIYE ERI KADROLARINA BASVURU YAPAMAMASININ NEDENLERI...
1- ATAMA YAPILAN ITFAIYE ERI KADROSUNA YA SADECE LISE MEZUNLARININ TERCIH EDEBILMESININ SART OLARAK KONMASI BU KADROLARA ITFAIYE OKULU MEZUNU ARKADASLARIN BASVURU HAKKI YOKTUR..(ORTAOGRETIM MEZUNLARI BASVURABILIYOR SADECE)
2- ATAMA YAPILAN ITFAIYE ERI KADROLARINA ONLISANS MEZUNLARI BASVURU YAPABILIYOR YANI SADECE ITFAIYE OKULU MEZUNU DEGIL TUM ONLISANS MEZUNLARI BASVURU YAPABILIYOR...
3- ITFAIYE OKULU MEZUNLARININ EN BUYUK SORUNU OLAN 25 YAS SARTI ARANMASI BEN ZATEN BU ADALETSIZLIGI ANLAYABILMIS DEGILIM NASIL OLURDA LISE MEZUNU,ONLISANS MEZUNU VE LISANS MEZUNU ICIN AYNI YAS SARTINI ARARSINIZ BUNUN CEVABINI VEREBILMEK MUMKUN DEGIL.BENIM ULKEMDE OKUYAN INSANLARI ANCAK BOYLE IPE SAPA GELMEZ BI SARTLA CEZALANDIRABILIRSINIZ BASKA BIR IFADESI YOK...
SIMDI GELELIM COZUMUNE
1 VE 2 MADDE ICIN TEK YOL VE KOLAY BIR YOL ITFAIYE ERI ATAMALARINDA ORTAOGRETIM MEZUNLARINI DEVRE DISI BIRAKIRSIN.ONLISANS VE LISANS MEZUNLARI BASVURU YAPABILIR ANCAK ONCELIKLI TERCIH PUANLARINA BAKILMAKSIZIN ITFAIYE OKULU MEZUNLARININ BASVURULARI TERCIHLI OLARAK ALINIR EGER YETERLI ITFAIYE OKULU MEZUNU YOK ISE BASVURUDA YUKSEK PUANDAN DUSUK PUANA DOGRU YERLESTIRME YAPARSINIZ..
3 MADDE ICIN ISE COZUMU COK ZOR GIBI GOZUKEN AMA BIR O KADARDA BASIT OLAN BIR COZUM.
SON CIKAN YÖNETMELIGE EK BIR MADDE KONULDU NEYDI BU KPSS ATAMALARINDA 70 PUAN BARAJI VARDI BU EK MADDE ILE PUAN BARAJINI ITFAIYE ERI ATAMASINI YAPAN KURUM BELIRLER DENDI BOYLECE 70 PUAN SINIRI ORTADAN KALKTI.
25 YAS ICINDE YONETMELIGE BIR MADDE EKLENMESINI SAGLAYARAK ITFAIYE OKULU MEZUNLARINDAN YAS SARTI ARANMAZ DIYE MADDE EKLENMESI YETERLI OLACAKTIR.
BUNLARIN YAPILABILME IHTIMALI
BEN SAHSEN BUNLARLA ILGILI OLARAK ILGILI KURUMLARLA GORUSUYORUM ZAMAN ZAMAN ILGILI KURUMLAR BANA IFADELERI AYNEN SU ;SEN BURDA BIREYSEL BIR BASVURU YAPIYORSUN VE BIREYSEL BASVURU OLDUGU ICIN SAHIS ICIN ALINMIS BIR KARAR GIBI GORUNECEK O YUZDEN BU TALEBLERIN OLUMLU KARSILANMAZ VE BIREYSEL OLARAK SONUC ALMANIN IMKANSIZ OLDUGUNU DIYORLAR.
AYNI YETKILI KISILER BU TALEBIN SIVIL TOPLUM ORGUTLERI (DERNEKLER VE SENDIKALAR) TARAFINDAN ISTENMIS OLSA BUNLARIN TALEBI BIREYSEL DEGIL TOPLUMSAL GORUNECEGI ICIN SONUC ALMANIN DAHA KOLAY OLDUGUNU VE MUMKUN OLDUGUNU BELIRTIYORLAR.
SIMDI BENDE BURDAN SIZ DERNEK YONETICILERINE SESLENIYORUM ITFAIYE OKULU MEZUNLARINA SAHIP CIKIN BU TALEPLERIMIZI DILE GETIRIN.VE HATTA YONETMELIKTEKI ILGILI MADDELERIN IPTALI ICIN DANISTAYA DAVA ACILABILIR VE DANISTAYA YUKARDAKI TALEBLERIMIZ ILETILEBILIR...
SIMDI BIZ ITFAIYE OKULU MEZUNLARI BEKLEMEYE GECIYORUZ BAKALIM DERNEKLERIMIZ ITFAIYE OKULU MEZUNU ARKADASLARIMIZ ICIN ELINI TASIN ALTINA KOYACAKMI YOKSA TASIN KENARINDAN YOLUNA DEVAMMI EDECEK....
dogan aksut

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics